O nas

O rety, rety, rety, muszę wstać…! Z przemęczeniem spowodowanym brakiem snu zmaga się większość ludzi XXI wieku – zabieganych i w wiecznym niedoczasie. Dotknięci tym problemem osobiście postanowiliśmy uświadomić młodym, jak ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu odgrywa sen. Ta prozaiczna czynność wpływa na każdą płaszczyznę naszego życia począwszy od samopoczucia i zdrowia fizycznego aż po naukę. Udowodnimy, że lepiej się wyspać niż spędzić noc, ucząc się do ogromnego sprawdzianu całą noc.

W naszej kampanii edukacyjnej pragniemy pokazać jak ważna jest higiena snu, ale też w jaki sposób powinniśmy o nią dbać. Chcielibyśmy postawić naszych rówieśników przed wyzwaniem – walką o świadomy sen.

Zanim zabierzemy Was w podróż po krainie snów, poznajmy się – jesteśmy grupą licealistów, którzy łączą swoje siły w projekcie społecznym w ramach olimpiady „Zwolnieni Z Teorii”. Chociaż bardzo się różnimy, mamy wspólny cel – zadbać o sen młodych ludzi. 

Nasz zespół

Adam – wzorowy „manager” grupy, któremu nie umknie żaden termin czy sprawa organizacyjna
Ala – specjalistka w aspekcie socjologicznym problemu, która ukaże, jak wiele z nas z nim się mierzy
Karol – specjalista od kwestii biologiczno-fizjologicznych, jak to na prawdziwego biol-chema przystało
Natalka – dusza szukająca drogi do wewnętrznego spokoju, odpoczynku i harmonii przez naukę jogi, co przeniesie na nasz problem społeczny
Janek - mózg operacji z kategorii techniczno-informatycznych i autor filmików, któremu żadne zadanie nie jest straszne
Jędrzej - kreatywna głowa projektu odpowiedzialna za jego graficzną oraz informatyczną stronę, która cierpliwie realizuje kolejne pomysły techniczne